Terapia on-line (Skype)

Terapia przez internet

Z myślą o osobach często podróżujących, a także osobach niepełnosprawnych fizycznie lub mających problem z wyjściem z domu prowadzę profesjonalne sesje terapeutyczne przez internet. Z tej możliwości mogą również skorzystać osoby przebywające za granicą lub w miejscu, w którym nie ma dostępu do pomocy specjalisty.

Zasady, koszt oraz długość sesji psychoterapii on-line są dokładnie takie same jak w przypadku spotkań odbywających się w gabinecie terapeutycznym. Terapia jest całkowicie poufna, transmisja nie jest nagrywana. Rozmowy są szyfrowane, a komunikator Skype nie pozwala na podsłuchiwanie lub podglądanie rozmowy przez osoby trzecie. Psychoterapeuta podczas sesji online przebywa w swoim gabinecie, a dzięki jego wiedzy i doświadczeniu psychoterapia przez internet nie różni się jakością oraz efektywnością od tradycyjnej.

Wymagania niezbędne do odbycia terapii on-line:

  • komputer, tablet lub smartfon z zainstalowaną aplikacją Skype, WhatsApp, Messenger
  • kamerka internetowa, mikrofon i głośniki
  • łącze internetowe, którego szybkość umożliwia wysyłanie i odbieranie dźwięku oraz obrazu wideo
  • prywatna przestrzeń w domu lub w biurze, gdzie nikt z domowników lub pracowników nie będzie przeszkadzał w sesji

Wszystkich zainteresowanych taką formą pracy, proszę o kontakt telefoniczny na numer 509 633 480 lub mailowy: gabinet@psychoterapeuta.torun.pl. Przekażę wówczas Państwu niezbędne informacje odnośnie połączenia oraz numer konta do rozliczenia opłaty za sesje. Istnieje możliwość rozliczania płatności przez PayPal.

Sesję można odwołać najpóźniej na 24 godziny przed umówionym spotkaniem.

Sesje odwołane później niż 24 godziny są płatne według umówionej stawki.

Płatności dokonuje się najpóźniej w dniu sesji.